Çanakkale İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Gökçeada’ya özgü bir ırk olan ve tamamen doğadan beslenen organik kuzusu Gökçeada Kuzusu için, coğrafi işaret başvurusu kapsamında özel bir logo hazırladı. Gökçeada Kuzusu için hazırlanan özel logo internet ve market satışlarında yerini alırken kırmızı et sektöründen tam not aldı.

Çanakkale İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Gökçeada’ya özgü bir ırk olan ve tamamen doğadan beslenen Gökçeada Kuzusu için özel logo tasarladı. Gökçeada Kuzusu için hazırlanan logoyu basın mensupları ile paylaşan Birlik yaptığı açıklamada coğrafi işaret başvuru sürecinde olan kuzular için geçen sene başlatılan reklam ve tanıtım kampanyalarının bu sene de artarak devam edeceğini ifade etti.

Çanakkale İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, yılın tamamında doğadan beslenen ve açık havada özgürce dolaşan Gökçeada Kuzuları için yaptığı çalışmaları yoğunlaştırdı. Coğrafi işaret başvurusu sürecinde olan ve markalaşma hedefiyle yola çıkan Gökçeada Kuzusuna Çanakkale ve İstanbul dışında Türkiye’nin dört bir yanından ulaşılabilecek. Kendine has yetiştirilme tarzı ve lezzeti ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ada kuzusu, hazırlanan özel logosu ile zincir marketlerde ve internet mağazalarında satışa sunulurken yapılan reklam ve tanıtımlar ile değerine değer katıyor.

Gökçeada Kuzusu Logosu, Et Sektöründen Tam Not Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir