Gökçeada Kuzu Eti Ürünlerim Tarafıma
Nasıl Ulaştırılmaktadır?


Yurtiçi Kargo ile 48 saatte teslim ediyoruz. Havası alınan vakumla eti bozan en önemli neden hava olduğu için bunu ortadan kaldırıyoruz.

Çok Sıcak havalarda
gönderim nasıl oluyor?


Muhteviyatına uygun strafor ve jel akü kasetleri sayesinde teslim anına kadar soğuk hava standartları korunarak adresinize sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.

Ürünlerde cayma hakkım bulunuyor mu?


27866 Sayılı Mesafeli Sözleşmelere dair Yönetmeliğin 7.maddesinin 4.fıkrasının c bendi gereğince ALICI’nın sipariş ettiği ürünlere ilişkin “gıda ürünleri olduğu için” kargo aşamasına geçene kadar iptal ve iade hakkınız bulunmaktadır sonraki süreçte cayma hakkı bulunmamaktadır.

Kredi kartına taksit yapabiliyor musunuz?


Gıda Satışlarında yönetmelik gereği taksit uygulaması yapılamamaktadır. Ancak bankanız size özel taksit adedi uygulayabilir yada ödeme ertelemesi yapabilir.Daha önce Gökçeada Kuzusu almadım.
Size nasıl güvenebilirim?

 

Gökçeada Kuzunuz üretimden sofranıza kadar; Çanakkale İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği güvencesindedir.

 

Ekolojik Hayvancılık Nedir?

 

365 gün merada dolaşan, Fabrika yemi tüketimi hiç olmayan hayvanardan elde edilen ürünler anlamına gelmektedir. Ekolojik Hayvancılıkta gen teknoloji yöntemi ile hayvan ıslahına izin verilmez. 

Et tedariğini nasıl yapıyorsunuz?
Etleriniz Güvenli mi?


Gökçeada’da tamamen serbest koşullarda yürütülen koyun keçi yetiştiriciliği ülkemizde yapılan diğer yetiştirme sistemlerinden farklıdır. Gökçeada Kuzusu, Gökçeada’ya özgü bir ırk olup, küçük yapılı ve süt verimi iyi düzeydedir. Gökçeada Kuzusu, adanın ekolojisi ile bütünleşmiş, biyolojisi mevcut koşullar tarafından şekillenmiştir. Bu da et kalitesinin mükemmel olmasını sağlamıştır. Gökçeada Kuzusu yalnızca meralardan beslenmektedir ve tüm kesimler Gökçeada İlçe Tarım Müdürlüğü denetiminde ki; Gökçeada Belediyesi Mezbahanesi’nde kesilmektedir.